האתר שיסביר לך על הפז"ם שלך באזרחות

כנס משתחררים 2013

כנס משתחררים 2013

אפריל 17, 2013

כנס משתחררים – כל המידע

המון חיילים מחכים לרגע או יותר נכון ליום הזה של כנס משתחררים, למה?

לא רק בגלל הכנס עצמו, אלא בגלל המשמעות שאוטוטו הם משתחררים מצה"ל ויוצאים לאזרחות ואין ספק שזה אחד הדברים המרגשים ביותר בתקופה הזו. אז מה נותן לכם כנס משתחררים? או יותר נכון מה זה בכלל הכנס הזה? זה כנס שבו יש יום גדוש בהרצאות מאוד מאוד מאוד חשובות! יש הרצאות על מה מגיע לכם בעת השיחרור, אלו הטבות? אילו מענקים? מה הזכויות שלכם ולאיזו תקופה? מרכזים לכם את כל המידע ביום אחד. כל מה שרציתם לדעת גם על טיולים בחו"ל.

למה כיף ללכת אל כנס משתחררים

כי אתם פוגשים שם המון חבר'ה שאתם מכירים גם מבסיסים אחרים או מהילדות שאתם מגלים שגם הם משתחררים בקרוב, יש המון הטבות ומבצעים ומתנות, וכל מיני עלוני מידע על המון מוסדות לימוד שאתם יכולים ללכת ללמוד בהם או פסיכומטרי, בקיצור לא חסר מה לראות שם. מה שכן, אתם הולכים להיות מאוד מבוקשים שם.

כנס משתחררים – מה יהיה שם ?

כל דוכן מעוניין שתשאירו לו את הפרטים שלכם ובחלק מהדוכנים אף תקבלו הטבות בשביל כך. זה טוב להשאיר פרטים רק במקומות הרלוונטים אם בחודשים הקרובים אתם לא רוצים להיות מוצפים בשיחות נכנסות לא מוכרות. לכן תשתדלו רק איפה שאתם באמת רוצים להשאיר פרטים כי זה באמת מעניין אתכם רק שם תשאירו, אחרת אתם הולכים להיות מוצפים- ראו הוזהרתם.

מתי מגיע כנס משתחררים

בד"כ די קרוב לשחרור אבל ממש לא בהכרח זה יכול להיות גם חודש או חודשיים לפני אם אני זוכרת נכון. זה יום חופש מהצבא שזה גם חלק מהכיף, יום סתלבט כזה שאתם הולכים מוקדם ממנו או אם בא לכם להישאר יותר כי לא מיציתם בכיף שלכם. יש כל מיני הרצאות שאתם יכולים לבחור למה להיכנס.

הכנס המשתחררים הקרוב יהיה בתאריך 14.7.2013

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>